Tatratea Outlaw Tea Zbojnícky

25,90 

Objem fľaše: 0,7l

Obsah alkoholu: 72%

Krajina pôvodu: Slovensko

tatratea tatransky caj logo znacka tradicny alkohol

 

Kategórie: Značka:

Popis

Tatratea Outlaw Tea Zbojnícky

Tatratea Outlaw Tea Zbojnícky – Možno i vy ste zažili láskavú pohostinnosť Tatrancov, s tradičnou atmosférou hôr, kde ste pri ohni vychutnávali nezabudnuteľnú atmosféru. Švárni mládenci v goralských klobúkoch Vám ponúkli silný nápoj, na ktorý ste dodnes nezabudli. To bolo prvý krát čo ste ochutnali TATRATEA – TATRANSKÝ ČAJ…

História vzniku

Ak navštívite Vysoké Tatry a ich “zbojnícke tatranské koliby”, každá Vám ponúkne ako aperitív svoju špecialitu – horúci čaj z tatranských bylín zaliaty koncentrovaným liehom. Dlhé roky nosili v hlave myšlienku dostať túto špecialitu v spotrebiteľskom balení do každej domácnosti a prevádzky na Slovensku. V roku 2003 dozrel čas pre túto myšlienku, v tomto roku sa začal aj vyrábať. Asi po ročnom vývoji začiatkom roka 2004 uviedli na trh Tatranský Čaj 52% Original. Spotrebitelia si ho tak obľúbili, že sa z neho stáva slovenský národný nápoj.

Spôsob konzumácie

Opísať chuť a arómu Tatranského Čaju by znamenalo okrádať Vás o zážitok. Je ho možné konzumovať na priamo chladený alebo s kockou ľadu. Svoju “pravú tvár” Vám však ukáže, ak zalejete 0,5 dl Tatranského Čaju 1,5 dl vriacej vody alebo horúcim čajom. Napokon je vďačným základom miešaných long drinkov, či už použijete colu, tonic, sprite alebo ice tea s rezom citrónu. Stačí povoliť uzdu fantázii.

 

TATRATEA 72% ZBOJNÍCKY je vyrábaný v stupňovitosti 72% a objeme 0,7 l. Pravá slovenská zbojnícka frndžalica. Základom sú taktiež ingrediencie použité v TATRANSKOM ČAJI 52% ORIGINAL, len je znížený obsah cukru a o 20% zvýšený obsah liehu.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Tento produkt môžu ohodnotiť len prihlásení zákazníci, ktorí si ho kúpili.

Vitajte na Daruj Alko

Obsah stránky je dostupný len osobám starším ako 18 rokov. Dbáme na zodpovedné pitie alkoholu!